ATS idzie po swoje.

Po fatalnym meczu pucharowym przyszedł czas na mecz ligowy. W niedziele ATS Wojbórz podejmował na swoim boisku Zjednoczeni Ścinawka Średnia. Kibice mogli mieć obawy przed tym meczem, ponieważ po ostatnim meczu pucharowym ATS wyglądał bardzo słabo, lecz po pierwszym gwizdku sędziego nasi piłkarze pokazali, że mecz pucharowy to była po prostu słabsza dyspozycja drużyny. Od pierwszych minut mogliśmy oglądać drużynę poukładana zdyscyplinowana i walcząca o swoje. W tym meczu mogliśmy oglądać drużynę dojrzałą szanująca piłkę ze świetnymi podaniami i rozegraniami wczorajszy meczu mógł się podobać kibicom grali na wysokim poziomie.Mamy nadzieje, że ten poziom utrzyma się jak najdłużej. Duże brawa dla trenera za świetne przygotowanie drużynę do meczu i piłkarzy, że nie załamali się po ostatniej porażce. Następny mecz w niedziele ATS jedzie do Gorzanowa, który sprawił niespodziankę i pokonał jednego z faworytów do awansu Duszniki Zdrój mecz odbędzie się o godz.17.00 kibiców serdecznie zapraszamy.