ATS Wojbórz 2 0 :Zamek Gorzanów

W niedziele Odbył się mecz, na który Ats czekał od rundy jesiennej do Wojborza przyjechała drużyna z Gorzanowa. Po dość zaskakującej porażce W Gorzanowie 4-2 piłkarze z Wojborza mieli coś do udowodnienia nie tylko sobie, ale też trenerowi, jak i kibicom. Mecz od początku stał na wysokim poziomie, jeśli chodzi o klub Gospodarzy zaczęli od pierwej minuty zmasowany atak na bramkę przeciwnika Piłkarze Ats-u Dość mocno przeważali w pierwszej połowie, w czym skutkowało 2 bramkami w 35 min. Maciej Wnent i 41 min.Bartosz Piękoś, ustalając wynik 2:0.Drużyna z Wojborza mogła zdecydowanie więcej wygrać, lecz nie wykorzystała paru sytuacji. Cieszy ambicja chłopaków na boisku, którzy zostawili wiele zdrowia, bo mecz do łatwych raczej nie należał dość mocno poturbowana, lecz zwycięska drużyna tylko zaprawia się w boju i możemy liczy na kolejne wspaniałe mecze w wykonaniu naszych chłopaków z ATS Wojbórz. Zapraszamy na mecz wyjazdowy, który odbędzie się na stadionie w Krosnowicach o godz.16.00.