ATS Wojbórz 2:2 Sudety Międzylesie

W niedziele ATS Wojbórz podejmował na swoim boisku Sudety Międzylesie. Nie od dziś wiadomo ze Międzylesianie preferują twardą grę, o czym już nie jeden się przekonał piłkarz w tej rundzie, ale nasi chłopcy byli na to przygotowani i nie było mowy o odpuszczaniu nogi. Jak wiemy mecz zakończył się remisem moim zdaniem słuszny wynik bo jedna, jak i druga drużyna mogła ten mecz wygrać. W świetnej dyspozycji pokazał się Marcin Wacławik strzelec dwóch bramek w tym meczu. Nie zapominajmy ze ATS to drużyna nie poszczególne jednostki każdy zawodnik jest małym trybem w tej całej machinie, która od 2 lat plasuje się na czołowych lokatach w tabeli i powinniśmy być dumni z nich, bo doskonale wiemy jak wyglądał poziom naszej drużyny jeszcze parę lat we wstecz.Na dzień dzisiejszy Mamy 13 meczy bez porażki wynik Inponujący i robi wrażenie.Przed nami derby Wojbórz w przyszła niedziele jedzie do Bierkowic mecz odbędzie się o godz.17.00.