ATS Wojbórz 3 2 :Odrodzenie Szalejów Dolny

Klub z Wojborza Podejmował na swoim boisku drużynę Odrodzenie Szalejów Dolny. Jak możemy się domyślać z poprzednich sezonów Szalejów ma patent na Ats i zawsze były bardzo ciężkie i nerwowe mecze, i tym razem nie było inaczej. Mecz zaczął się po myśli gospodarzy, bo już w 10 min mogliśmy się cieszyć z prowadzenia, które nam dał Maciej Wnent. W 32 min drugiego gola strzelił Kamil Dawiec i gdy wydawało się ze Ats ma mecz pod kontrolą tracimy dwie bramki w cztery min 35 min rzut karny dla gości wykorzystuje Jacek Maruszak kolejny gol 39 min strzał pod poprzeczkę oddaje Kacper Bil i niestety do przerwy 2:2. Druga połowa to festiwal kartek agresji i nerwowości. Przebieg drugiej połowy to bardzo agresywna gra z obu stron czym skutkowało siedmioma żółtymi kartkami dla gospodarzy i sześcioma żółtymi i dwoma czerwonymi dla gości.gdy wydawało się, że obie drużyny podziela się punktami w 90 min zwycięskiego gola Da Ats-u Wojbórz dał kapitan drużyny Maciej Wnent. Mecz wzbudzał bardzo dużo emocji, ale na szczęście 3 pkt zostają w domu. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz wyjazdowy do Domaszkowa wyjazd autobusu o godz.9.00.