Granica Tłumaczów zdeklasowana

Po ostatnim świetnym zwycięstwie nad Polonią Bystrzyca przyszedł czas na mecz wyjazdowy do Tłumaczowa. Podbudowani piłkarze ATS-u niespodziewanie w 11 min przegrywali 0:1. Granicą Tłumaczów jednak długo się nie cieszyła z prowadzenia, bo zaledwie po 4 min było już 1:1 po świetnej asyście Macieja Wneta piłkę do bramki skierował Marcin Wacławik parę chwil później dobrym rajdem popisał się Daniel Horka, który był faulowany na polu karnym sędzia odgwizduje Daniel strzela karnego i cały zespół cieszy się i dedykując gola nowo narodzonemu potomkowi Daniela Horki.Po kilku minutach dochodzi do głosu Maciej Wnet strzelając hattricka. Do bramki przeciwnika strzelali jeszcze 63' Marcin Wacławik 73' Bartosz Piękoś 78' Mateusz Szkudlarek 85' Jakub Nowak ATS zdeklasował rywala, a nam pozostaje się cieszyć z formy zawodników i zapraszamy na ostatni mecz sezonu na stadionie w Wojborzu zaczynamy o godz.11.00.