Podsumowanie sezonu 2018/2019.

W sobotę 22 czerwca 2019r. odbyła się ostatnia kolejka Ligi Dolnośląskiej A klasy, gdzie nasz zespół grał u siebie z KS Polanicą-Zdrój i pewnie wygrał 5:0. Rozgrywki dobiegły końca i przychodzi czas na pierwsze podsumowania oraz analizę. Mijający sezon okazał się wielkim sukcesem piłkarzy, ponieważ pierwszy raz od istnienia ATS-u drużyna zajęła wysokie drugie miejsce w stawce i została wicemistrzem Wałbrzyskiej klasy A grypy trzeciej Dolnego Śląska.To pierwsze tak duże wydarzenie w klubie. Sukces zespołu cieszy, tym bardziej że nie byliśmy faworytami przed startem rozgrywek jednak z meczu na mecz zyskiwaliśmy szacunek rywali,a ciężka praca przez wiele miesięcy, poświęcenie oraz pasja zawodników spowodowały, że mogą teraz być z siebie dumni. Warto dodać, że czynnikiem chyba decydującym o końcowym sukcesie były tzw.”mechanizmy w szatni”, czyli atmosfera w zespole i jego „chemia”. Zawodnicy na treningach mocno ze sobą rywalizowali o miejsce w zespole, ale zawsze była to rywalizacja zdrowa, sportowa, a poza boiskiem są bardzo ze sobą zżyci i wiele czasu spędzają razem. Może teraz parę słów skierowanych do kibiców dwunastego zawodnika ATS-u. To w głównej mierze właśnie dzięki Wam – Kibicom i Sympatykom ATS-u– możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość i snuć ambitne plany na kolejny sezon. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować Wam za wsparcie podczas meczów. Za to wszystko – za zaangażowanie, serce dla sportu, za żywiołowy doping, za radość po bramkach, za słowa krytyki, ale i bezcennego wsparcia po porażkach – jeszcze raz dziękujemy. Szacunek dla Was, jesteście wielcy! Klub Sportowy ATS Wojbórz składa serdeczne podziękowania Bartoszowi Jędorowiczowi właścicielowi Firmy- Tartak Bartosz, a także ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w sezonie 2018/2019. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Wojborza. Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu klub nasz może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych. Podziękujmy również zarządowi, który bardzo dużo pracy włożył w ten sezon. Może nie wszyscy wiedza ile obowiązku spada na wasze głowy, ale Irku Piotrku Pawle my wiemy i bardzo za to dziękujemy.