Remis z Liderem

Dnia 22.04.2018 gospodarz Ats Wojbórz podejmował u siebie lidera grupy A  Kudowę Zdrój.Mecz wzbudzał olbrzymie emocje zarówno zawodników jak i kibiców obydwu zespołów.Już w 6 minucie po zamieszaniu pod polem karnym goście po strzale Pawła Myrdacza obieli prowadzenie,ale nie było nam dane długo czekać na odpowiedz naszych zawodników 30 sekund później z dystansu około 30 metrów fenomenalnym strzałem popisał się Maciej Pawłowski piłka wylądowała tuż pod poprzeczkę bramkarz nie miał szans.W 29 min obrębie szesnastki sędzia odgwizdał faul na naszym zawodniku. Po szybkim wykonaniu wolnego  gola dla gospodarzy strzelił Marcin Wacławik zaskakując całkowicie bramkarza Kudowy.Wyrównanie padło w 35 min ładnym strzałem technicznym pokonał naszego bramkarza Sena desouza Luis henrique. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.Tuż po przerwie kibice Atsu przeżyli chwile grozy, gdy w 50 min sędzie podyktował jedenastkę Dla Kudowy pewnym strzałem wykonał karnego Sena de souza Luis henrique. Po kolejnych 4 min Kudowa zdrój prowadziła już  4:2 i gdy Kibice godzili się z pierwszą porażką w tej rundzie wisennej  naszych zawodników. W 85 min po dośrodkowaniu Krzysztofa Hnata bramkarz gości nie fortunie skierował piłkę do swojej bramki. Ats poczuł krew nie poddali się czym skutkowało golem 87 min  Maciej Pawłowski zagrał prostopadła piłkę Do naszego kapitana Macieja Wnenta, który skierował piłkę do bramki ustalając wynik na 4:4.