Śnieżnik Domaszków 2 1 : ATS Wojbórz

Dzisiejszego dnia o godzinie jedenastej na stadionie w Domaszkowie odbył się mecz miedzy Śnieżnik Domaszków: ATS Wojbórz.ATS przyjechał w okrojonym składzie do składu weszło trochę młodych piłkarzy.Pierwsza polowa pod dyktando gości piłkarze ATS-u dosyć mocno napierali ma bramkę przeciwnika,lecz brakowało wykończenia. Pod koniec drugiej połowy w 76 min Śnieżnik wyszedł na prowadzenie, ale w 84 min już był remis bramkę dla Wojborza strzelił Marcin Wacławik. Niestety w 87 min Domaszków wyszedł drugi raz w tym meczu na prowadzenie i nie oddali wyniku już do końca meczu. Mecz choć przegrany Dla ATS-u nie wyglądał źle młodzi piłkarze pokazali wole walki i powoli zaczynają pukać do pierwszej jedenastki ATS-u. Po poważnych kontuzjach do gry wracają Krzysztof Hnatów i Dominik Łukaszczuk.