Stadion w Wojborzu niczym twierdza.

Kolejny mecz u siebie i kolejne punkty wpadają na konto ATS Wojbórz. Piłkarze atsu pokonali na swoim boisku WLKS Wambierzyce 2:0. Od początku było wiadomo, że ten mecz nie będzie należał do łatwych. W 36 min prowadzenie dla Atsu z rzutu wolnego dał  Marcin Wacławik, pokonując bramkarza Wambierzyc strzałem w długi róg. W drugiej połowie w 74 min sędzia podyktował jedenaste po zagraniu ręką przeciwnika w polu karnym. Pewnym strzałem pokonał bramkarza Maciej Wnent posyłając piłkę w prawy górny róg do końca meczu wynik nie uległ zmianie tym samym ATS Wojbórz potrzymał passę wygranych meczów u siebie. Ostatnią porażkę piłkarze odnotowali u siebie dnia 26-08-2017 (9 miesięcy temu) z Orlęta Krosnowice 1:2.to był jedyny mecz przegrany na swojej ziemi W dotychczasowym sezonie 2017/2018.