ATS Wojbórz 3:2 Inter Ożary

Dnia 11 Listopada 2018 r. W 100 rocznice odzyskania niepodległości ATS Wojbórz podejmował na swoim boisku Inter Ożary. Przeciwnik po słabym początku rozgrywek wziął się do roboty i ostatnie pięć meczów wygrali pod rząd. Pierwsza polowa wyrównana po obu stronach dość mocne i intensywne próby przebicia się przez obronę przeciwnika. W 19 min oglądaliśmy świetną bramkę z przerzutki dla przeciwników. Niespełna 7 min później było już 1:1,a bramkę wyrównującą strzelił Kuba Nowak Druga połowie drugiego gola w 64 min dołożył tego dnia Kuba Nowak,który od paru meczów imponuje swoją forma. Trzeciego gola W 79 min strzelił Kamil Dawiec.Niespełna po 1 min Inter zdołał strzelić bramkę, ale to było tyle, na co tego dnia było stać przeciwnika. ATS Wojbórz 18 listopada jedzie do Polanicy na ostatni mecz rundy jesiennej zapraszamy wszystkich kibiców na wspólny doping na stadionie w Polanicy o godz.14.00.