ATS Wojbórz 5: 0 KS Polanica-Zdrój

Sezon piłkarski 2018/2019 dobiegł końca. Kibice nie mogli w tym czasie narzekać na brak emocji, czy bramek. W ostatnim meczu mijającego sezonu ATS Wojbórz wygrał u siebie z KS Polanicą-Zdrój 5:0. Tym samym drużyna z Dolnego Śląska uplasowała się na 2. miejscu w tabeli A klasy z dorobkiem 67 punktów. Drużyna, mimo kłopotów z kontuzjami, solidnie zaprezentowali się w trakcie całego sezonu, a do pierwszego miejsca zabrakło im naprawdę niewiele. W A klasie zwycięzca znany był już dwie kolejek temu. Trojan Lądek-Zdrój to bezapelacyjny lider tabeli. Drużyna zdobyła 72 punktów. Po wakacjach zespół z Lądka będzie mógł zmierzyć się z rywalami w „okręgówce” i zweryfikować swój potencjał. Kolejne drużyny z pierwszej trójki to ATS Wojbórz, Sudety Międzylesie, które zdobyły odpowiednio 67 i 64 punktów. Ostatnie miejsce zajęła LKS Bierkowice zdobywając tylko 14 punktów i spadając tym samym do klasy B, podobnie zresztą jak plasująca się pozycję wyżej Inter Ożary.