Łomniczanka Stara Łomnica 3 : 6 ATS Wojbórz

Dnia 12.05.2019 ATS Wojbórz udał się na spotkanie do Łomniczanka Stara Łomnica. Po dość zaskakującym początku meczu, gdy Gospodarze prowadzili zaledwie po 15 min dwoma bramkami. Nietęgie miny były na boisku, jak i na trybunach, ale ATS już przyzwyczaił w tym sezonie, że lubią sprawiać kibicom swoim horrory z rodu Alfred Hitchcock. Łomniczanka Stara Łomnica cieszyła się nie długo z prowadzenia. Chłopaki mocno się zmobilizowali po brance kontaktowej, która strzelił Marcin Wacławik w 24 min. Potem już było tylko lepiej kolejnego gole dołożyli Jakub Nowak cztery bramki Kamil Dawiec,który dysponował świetną formą po ostatnim gwizdku ATS wygrał mecz 6:3 i już do lidera tabeli traci tylko 4 pkt. Za tydzień mecz, który może rozstrzygnąć bardzo dużo w tabeli do Wojborza przyjeżdżają Sudety Międzylesie mecz odbędzie się o godz. 17.00 W Niedziele. Zapraszamy do mocnego dopingowania, bo my kibice jesteśmy dwunastym zawodnikiem naszego klubu.