Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1 3 : ATS Wojbórz

W niedziele drużyna z Wojborza udała się na spotkanie do Zjednoczeni Ścinawka Średnia. Na papierze przeciwnik z dolnej półki, ale wiemy, że nasza drużyna ma małe problemy z graniem z takimi drużynami zdecydowanie wola grac z mocniejszymi. W pierwszej połowie świetnymi umiejętnościami popisał się Kuba Nowak strzelając przeciwnikom 2 bramki. W drugiej połowie dobił rywali Maciej Wnet. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 Dla ATS-u Wojbórz. Oglądając ten mecz można było zauważyć znaczącą poprawę w grze naszej drużyny kondycyjna jak i techniczną dokładnie było widać na tym meczu że przygotowania zimowe, a także morale drużyny są zdecydowanie lepsze oby tak dalej o awans do klasy okręgowej na dzień dzisiejszy ma aż 7 drużyn co dodaje pikanterii podczas Wiosennej rundy. Będąc przy okazji cały klub ATS-u pragnie podziękować kibicą ATS Wojbórz których było bardzo dużo na wyjazdowym meczu i z tego miejsca zaprosić na mecz w niedziele Na miejskim stadionie w Wojborzu przeciwnikiem będzie Zamek Gorzanów.