ATS Wojbórz 2:0 Polonia Bystrzyca Kłodzka

W niedziele dnia 16 czerwca na stadionie ATS-u Wojbórz przyjechali piłkarze z Polonii Bystrzycy Kłodzkiej. Rywal trudny dobry technicznie i preferujący twardą grę. Jeszcze sezon temu walczyli o wejście do klasy okręgowej jedyny klub, który w tamtym sezonie przekroczył liczbę strzelonych bramek ponad 100 a dokładnie 113. Mecz zakończył się wygrana ATS-u 2:0 i podtrzymują pasę meczów bez porażek,którą ostatnio odnieśli w ubiegłym roku 21 października. Rezultat robi wrażenie jak nowe stroje, w których wyszli nasi zawodnicy. Stroje zostały zakupione z pomocą Urzędu Gminy i Powiatu Kłodzkiego, sponsora drużyny Bartosza Jędorowicza-Tartak Bartosz oraz pani radnej Ewelinie Ptak. Pani Ewelinie dziękujemy za pomoc i wsparcie w bieżącej działalności. W czwartek ATS Wojbórz pauzuje i zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu który odbędzie się w sobotę o godz.16.00 na stadionie w Wojborzu z KS Polanicą-Zdrój.