Iskra Jaszkowa Dolna 3:4 ATS Wojbórz

W niedziele wicelider tabeli ATS Wojbórz udał się na mecz wyjazdowy do Iskra Jaszkowa Dolna. Gospodarze jak wiemy, nie zachwycali w tym roku grą i zajmowali przed tym meczem czternastą lokatę. Każdy, kto myślał, że to będzie spacer dla naszych zawodników to grubo się pomylił! Mecz zakończył się wygrana dla ATS-u wynikiem 4:3. Iskra w tym meczu grała jak równy z równym. Piękno futbolu polega na tym, że nigdy nie wiadomo co może się stać na boisku. I tym razem mogliśmy oglądać dobre widowisko. Po obu stronach boiska gra mogła się podobać było wszystko w tym meczu gole,akcje podbramkowe dla obu drużyn, jak i kartki. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki czy nasi piłkarze utrzymają drugie miejsce najlepsze w historii ATS-u? Wszystko się rozstrzygnie już za trzy tygodnie. Zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w Wojborzu z Polonią Bystrzyca Kłodzka o godz.17.00.