ATS Wojbórz 2: 1 Śnieżnik Domaszków

W Niedziele mogliśmy oglądać mecz na szczycie tabeli ATS Wojbórz podejmował na własnym boisku Śnieżnik Domaszków. Mecz bardzo ważny, jeśli chodzi o rywalizacje i zajęcie bardzo wysokiego miejsca w tabeli. Czy ATS chce sprawić niespodziankę kibicom i wejść do ligi okręgowej? Tego nikt nie wie poza nimi samymi, jakie mają cele na tą rundę.Wracając do meczu był dość brutalny brzydki,lecz zwycięski i to najważniejsze Zwycięskie bramki zafundowali nam bracia Piękosie. Bartosz Piękoś 31 min i Kacper Piękoś 87 min popisał się piękny strzałem technicznym ustalając wynik na 2:1 dla naszych piłkarzy. Niestety mecz ma swoje drugie oblicze do Łomnicy pojedziemy w osłabionym składzie,lecz nie zapominajmy o chłopakach z ławki, którzy już nie raz udowodnili swoją klasę zapraszamy na mecz wyjazdowy do Łomniczanka Stara Łomnica mecz odbędzie się o godz. 11.00.