ATS Wojbórz 4 1 Łomniczanka Stara Łomnica

W niedziele o godz. 16 na stadionie w Wojborzu odbył się mecz pomiędzy ATS Wojbórz a Łomniczanka Stara Łomnica. Mecz od pierwszych minut pod kontrolą gospodarzy czym skutkowało prowadzeniem już w siódmej minucie prowadzenie dla ATS-u dał Dominik Łukaszczuk po niespełna dziesięciu minutach prowadziliśmy już dwoma bramkami tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Dawiec. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, lecz okazji na podwyższenie wyniku było parę. Na początku drugiej połowy dał znać o sobie Dominik Łukaszczuk odnotowując drugiego gola na swoim koncie. W 71 min do głosu doszli goście strzelając jedynego gola w tym spotkaniu. Na odpowiedz nie musieliśmy długo czekać, bo zaledwie po czterech minutach czwartego gola dla drużyny strzelił Maciej Wnent ustalając wynik 4:1 dla ATS-u. Kolejny mecz Wojbórz jedzie do Międzylesia z wynikającej godz. (Mecz o 11.00) Autobus na ten mecz został odwołany piłkarze jada samochodami.