Batalia o 3 punkty

Dnia 14.04.2018 o godz.16 odbył się mecz na stadionie w Krosnowicach.Piłkarze Ats Wojbórz mieli coś do udowodnienia po przegranym meczu rundy jesiennej.Już na samym początku okazało się,że będzie to mecz walki.Drużyna z Krosnowic to chłopcy o bardzo dobrych warunkach fizycznych,grali od samego początku twardo na granicy"gry faul".Pierwsza połowa to przewaga ekipy Atsu,która została udokumentowana strzeloną bramką.W 15.min z rzutu różnego dośrodkował Marcin Wacławik w odpowiednim miejscu znalazł się Maciej Wnent,który swoja słabsza noga skierował piłkę w krótki róg bramki.W drugiej połowie Ats, jak i Orlęta mieli okazje podbramkowe,ale jedna a także druga drużyna nie wykorzystała okazji. Wynik meczu nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Ats Wojbórz tym samym umocnił się na 4 miejscu w tabeli.

22 kwi, niedziela godz.16:00 stadion w Wojborzu